III RODZINNY DZIEŃ KAPELUSZA OSIEDLA POŁUDNIE

Za nami kolejna udana impreza W Kapeluszu, liczne grono mieszkańców i przyjaciół Osiedla Południe bawiło się w piątek na terenie dawnej pizzerii U Wiktora … i jak zobaczycie na zdjęciach- nie tylko. Mogę tylko dodać,że nowa nawierzchnia ulicy Leśnej dała radę.
I co nas cieszy władza przekonała się do mieszkańców Osiedla , bawił się z nami Pan Burmistrz z rodziną i Pani Sekretarz Gminy.
W tym roku postawiliśmy na najmłodszych i przygotowaliśmy dla nich liczne rozrywki. Panie animatorki zabawiały maluchy, malowały bużki, a serca dzieciaków zdobyła Miki.
Absolutnym HITEM była kolejka, która przewiozła dzieci i opiekunów po nowych nawierzchniach na naszym Osiedlu. Chętnych było tylu, że potrzebne były dwa kursy!
Nasi najmłodsi z zapałem recytowali, śpiewali, tańczyli i oczywiście zdobywali fanty.
Fanty ufundowane przez naszych stałych, niezawodnych sponsorów.
Dorośli mieli się gorzej, musieli na piśmie (!) usprawiedliwić swoją nieobecność na Spartakiadzie Sołectw. Udział w „ corocznej rodzinnej imprezie seksualistycznej „ przekonał nas najbardziej...
A rozbrajająco szczere wyznanie „zaspałem” ( spartakiada zaczynała się o 15!) najbardziej nas rozbawiło.
Upiekliśmy rekordową ilość kiełbasy ok.35kg ! I chociaż z pewnym opóżnieniem, chłopaki dali radę !! Były też ogóreczki i ciasto – wszystko domowej roboty, naszej Przewodniczącej !
Muzykował nam Pan Marek, a tańczyliśmy na ulicy ! Widzieliście gdzieś takie rzeczy ???
Wszystko to dzięki uprzejmości Pana Zdzisława , właściciela lokalu oraz pomocy pracowników Urzędu Miasta, którzy dostarczyli nam stoły i namioty.
Bardzo dziękujemy sponsorom, którzy w tym roku wyjątkowo szczodrze nas obdarowali :
firmie Intech, Panu Robertowi Syta, firmie Techsam, Panu Adamowi Orłowskiemu,Państwu Reisinger, Panu Czesławowi Byrskiemu, Pani Katarzynie Kozieł, firmie Teksid, Panu Antoniemu Kulec, Panu Zbigniewowi Oczadły, Radnej Irenie Idasiak, Stacji Kontroli Pojazdów z ulicy Cięzarowej, Piekarni Byrdziak, Bankowi Spółdzielczemu, firmie Stalbud, Restauracji Wirtuozeria,
firmie Szade, Stacji Kontroli Pojazdów z Harbutowic, Parkowi Rozrywki w Ochabach, Zakładowi Fryzjerskiemu Alisza, Stołówce Maja, Pływalni Delfin, firmie Polkap .

Dziękujemy również wszystkim naszym gościom za liczne przybycie
i do zobaczenia na kolejnej imprezie !!